Tepsi Rrethore

790 L1,190 L

Tepsi Rrethore 

Gatimi juaj mer tjetër shije, me mjetet tona .

Cfarë po pret ?

SKU: N/A Categories: , , , , Tags: , , , , ,

Description

Tepsi Rrethore

  • Tepsi rrethore të zeza
  • Me sipërfaqe jo ngjitëse, rezistente ndaj gërvishtjeve.
  • Ato janë të lehta për tu pastruar me një pecetë apo sfungjer.
  • Tepsia mundëson gatimin pa yndyrë .
  • Materiali Inox ,shumë cilësor
  • Trashësia 0.8 mm

Additional information

Diametri

32 cm, 34 cm, 36 cm, 38 cm, 42 cm

Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470