Ibrik Elektrik

2,790 L

Ibriku Elektrik

Enkas për ju , për tju lehtësuar punën kudo që ju ndodheni …

Të gjithë e kanë një në shtëpi , po ti ??

Description

Ibrik Elektrik

  • Me një dizajn praktik për cdo kuzhinë,
  • Ideal për ngrohjen e ujit në pak kohë për të përgatitur cajin apo kafen e preferuar në mënyrë të shpejtë,
  • Me kapacitet 1.5L,
  • Bazë e rrotullueshme në 360 grade dhe fikje automatike në pikën e vlimit,
  • Mbrojtje nga mbinxehja dhe pajisur me filtër,
  • Fuqia 2000 W.
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470