Jastëk për fëmijë “Batman”

990 L

Jastëk për fëmijë “Batman”

Jastëku që cdo fëmijë duhet ta ketë në krevatin e tij…për një gjumë sa më të qetë  !

Description

Jastëk për fëmijë “Batman”

  •  Permasat e jastekut: 35x35x10 cm
  • Jastëk për fëmijë me personazh Batman-in
  • Shumë i rehatshëm
  • Antialergjik dhe antibakterial
  • Dhurata e duhur për fëmijët tuaj
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470