Karrocë për Fëmijë

17,990 L

Karrocë për fëmijë .

Shumë cilësore

Për një udhëtim të sigurt të fëmijës suaj.

Shëtitje të  këndshme !

Categories: , , Tags: , , ,

Description

Karrocë për fëmijë .

  • Me 5 pika sigurie,
  • Seti përmban: karrocën për fëmijë e cila mbahet në dy pozicione të ndryshme
  • Me mbulesë këmbësh.
  • Me strehë në pjesën e sipërme
  • Dopio rrota 
  • Me rripa sigurimi ne pjesën e këmbëve dhe të krahëve
  • Kosh për produktet e fëmijës.
  • Mini tavolinë përpara
  • Seti përmban karrocën për fëmijë e cila mbahet në dy pozicione të ndryshme
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470