Kostum Sauna

1,590 L

Kostum sauna

Për ata që duan të bien në peshë thjesht,lehtë dhe pa shpenzuar shumë para.

Pse jo , mund ta përdorni edhe si kostum kundra shiut….

Description

KOSTUM SAUNA

  • Kostumi Sauna është i përbërë 100% nga material PVC me kualitet të lartë.
  • Rezistent ndaj ujit dhe erës, ndihmon në djegien e kalorive të tepërta dhe është shumë i përshtatshëm për dobësim.
  • Shumë i përshtatshëm për tu veshur gjatë kohës që bëni palestër, vrapim, jumping ose sporte të ndryshme.
  • Përdoret nga të dyja gjinitë. 

    I fiksuar me llastik tek duart dhe këmbët nuk lejon qarkullimin e ajrit të ftohtë.

    Një set pantallona dhe bluzë me material që nxit djersitjen.

    Mund të mbahet kur dilni për ecje dhe për vrap

Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470