Makinë Depilimi

2,990 L

Makinë Deplimi 

Këmbët tuaja do të jenë akoma dhe më të bukura pas depilimit me këtë pajisje …jemi gati për plazh,apo jo vajza ?

Description

Makinë Depilimi

  • Depilator me bateri për femra
  • Një pajisje e cila do tju lehtësojë depilimin tuaj.
  • Me dizanj ergonometrik, madhësi kompakte.
  • Super cilësi e garantuar
  • Pastron deri në thellësi
  • Për trupin dhe fytyrën tuaj
  • Për shkulje dhe për heqje të qimeve për cdo pjesë të trupit
  • Nuk irriton lëkurën tuaj.
  • Shumë të lehtë në përdorim dhe në pastrim
  • Me bateri.
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470