Pajisje me Avull Për Fytyrën

2,490 L

Pajisje me Avull

Nje sauna personale me avull për fytyrën tuaj 

Cfarë ju duhet më shumë?

Description

 Pajisje me avull per fytyren|

Pese Funksione 

 • Zbardh fytyrën
  Hidraton dhe zbut lëkurën
  Pastron deri në zonat më të thella
  Cliron lëkurën nga aknet e bezdisshme
  Avulli depërton thellë në lëkurë duke hapur poret tuaja të lëkurës dhe balancuar lagështirën në të.
  Qëndroni larg shenjave të plakjes dhe një lëkurë të thatë
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470