Pajisje Mushkonjash

2,490 L

Një pajisje fantastike e cila vjen në kohën e duhur, tashmë vera nuk kalohet pa këtë produkt. Porosite tani, mund tju vijë që sot

Description

Pajisje për largimin e mushkonjave

  •  Ofron efektivitet dhe mban mushkonjat larg shtepisë apo zyrës suaj.
  • Gjumi dhe qëndrimi në shtëpi nuk do të jetë shqetësues gjatë verës.
  • Mban larg jo vetëm mushkonjat por edhe insektet e tjera si: mizat,merimangat,minjtë etj
  • Shijoni qëndrimin në shtëpi gjatë ditëve të nxehta të verës falë këtij aparati anti mushkonjë.
  • Nje pajisje e garantuar dhe e certifikuar për të zgjidhur në mënyrë më efektive praninë e mushkonjave në hapesirën tuaj.
  • Funksionon dhe si abazhur,gjatë natës
  • Përdoret edhe për dekorim
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470