Papuce Termike

790 L

Papuce kaq të ngrohta për këmbët tuaja Në dimer

Vendosini pak SEKONDA Në Mikrovalë  dhe këmbët tuaja do qëndrojnë gjithë ditën të ngrohta .

Material pellushi nga brenda dhe jashtë

Mund ti  përdorni kudo!!!

Description

Papuce Termike 

  • Papuce që qëndrojnë të ngrohta për një kohë të gjatë
  • Material pellushi nga brenda dhe jashtë
  • Masë standart ,që hapen dhe marin direkt formën dhe madhësinë e kembës
  • Ngrohja e papuces realizohet per vetëm 90 sek
  • Ngrohtësia qëndron deri në 120 min
  • Të përshtatshme për tu përdorur në cdo ambient ku ndodheni
  • Unisex , përdoren për meshkuj dhe femra

SJELLIM NGROHTESI KUDO 

Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470