Pjastër Flokësh

2,990 L

Pjastër Flokësh

E dini që flokët janë gjysma e bukurisë për një femër ??

Përdorni pjasterin SOKANY ,dhe bëhu Ylli i festës , apo takimit special …

 

Description

 • Rezulatet sikur sapo keni dalë nga salloni i bukurisë
 • Ideale për të gjitha llojet e flokëve dhe gjatësisë
 • Temperaturë deri në 750 F
 • Ngrohet deri në një temperaturë perfekte për drejtimin e flokëve.
 • Siguron ngrohje shumë të shpejte.
 • Nuk dëmton floket.
 • Ideale per udhetim
 •  Me ekran LED që tregon temperaturën aktuale
 • Pllaka qeramike shumë cilësore që nuk dëmtojnë flokët .
 • Butona ( + ) ( – ) për gradimin e temperaturës, e cila varion deri në 750F.
 • Butona on/off për fikje dhe ndezje.
 • Gjithashtu ka dhe një button “lock” për ta hapur ose mbyllur pllakat.
 • Ngrohet shumë shpejt.
 • Kordon i rrotullueshëm 360 gradë
 • Dizajn mjaft i bukur, fin , unik dhe kompakt
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470