Set Filxhanësh

1,490 L

SET FILXHANESH PORCELAN 240 ml

Categories: , Tags: , , , , ,

Description

Set filxhanësh 

  • Material porcelani.
  • Set filxhanësh 240ml
  • Ngjyrë Pana

Seti përmban:

  • 6 x Filxhanë
  • 6 x Pjata të filxhanëve
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470