Set Tenxhere

3,390 L4,190 L

Tani keni edhe ju mundësinë që të gatuani më në fund si një profesionist i vërtetë.

Ju do ta ndjeni menjëherë ndryshimin, duke përdorur këtë set të mrekullueshëm.

Ushqimet tuaja, nuk do të ngjisin më, dhe shija e tyre do të jetë perfekte.

Nxitoni të porosisni, dhe produkti juaj vjen që sot!!!!

 

SKU: N/A Categories: , Tags: , , ,

Description

Set Tenxheresh Të linjës Profesionale.

  • Përbëhet nga 3 tenxhere të madhësive të ndryshme
  • Material Inox-i shumë cilësor
  • Nuk mbetet asnjë shenjë në sipërfaqen e tyre
  • Me kapak që puthiten në mënyrë shumë të sigurt
  • Ngjyrë Gri

Additional information

Përmasat

Set 18cm – 20cm – 22cm, Set 20cm – 22cm – 24cm, Set 22cm – 24cm – 26cm

Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470