Set Tenxheresh Hoffman

8,990 L

Set Tenxheresh Hoffman

Tashmë në kuzhinat tuaja do të keni kënaqësi gjatë gatimit ,sepse ju prezantojmë  Setin e Tenxhereve ,të cilat do ju lehtësojnë cdo gjë.

Gatimet tuaja tashmë do kenë një shije shumë të mirë dhe ju do dukeni si një kuzhinier i vërtetë .

Ne mendojmë për ju !

Description

Set Tenxheresh Hoffman

  • Cilësi e lartë dopio Inox.
  • Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas, me kombinimin: tenxhere perfekte për shumëllojshmëri gatimesh në kuzhinën tuaj si: supë, mish, oriz, ëmbëlsira apo gatime me avull.
  • Ushqimi ruan shijen dhe  vlerat e tij ushqyese  .
  • Material inoks që nuk ngjit.
  • Sistem mbrojtës.
  • Seti përbëhet nga 6 tenxhere me madhësi/thellësi të ndryshme .
  • Kapacitet i mjaftueshëm.
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470