Shtrydhëse Agrumesh

1,490 L

Shtrydhëse Manuale Përbërje plastike e qëndrueshme.Zbukuroni kuzhinën edhe shijoni lëngje të freskëta në moment!

Description

Shijoni lëngjet e freskëta me pajisjen më komode që keni parë deri tani.

Përdoret Manualisht

Përbërje plastike e qëndrueshme

Zbukuroni kuzhinën edhe shijoni lëngje të freskëta në moment!

Përbëhet nga mekanizmi grirës,shtrydhës ,gota e lëngut

Shijo lëngje të freskëta nga kjo Shtrydhëse praktike edhe moderne që do zgjojnë ndjesi të mrekullueshme gjatë pirjes!

Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470