Shtrydhëse Frutash

6,990 L

Shtrydhëse Agrumesh

Shtrydhesja e cila ju kursen kohë .

Shtrydhni agrumet dhe përfitoni lëngun e tyre për një jetë të shëndetshme

Description

Shtrydhëse Frutash FUEGO 

* Fuqia: 800 W
* Me dy nivele shpejtësie 
* Kapaciteti i enës së tulit: 1.7 L
* Materiali i sitës: Çelik që nuk ndryshket
* Këmbëza që nuk rrëshqasin( me gominë)
* Ngjyra: Gri dhe e zezë

Shpejtësia gjatë shtrydhjes varijon nga 9000/16000 rpm

Gomina vakuumi , në pjesen e poshtme që të krijojë stabilitet me sipërfaqen ku është vendosur

Shumë e thjeshtë në pastrim.

Material cilësor dhe rezistent

Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470