Tenxhere me Presion

2,290 L3,300 L

 • Tenxhere me presion 5L deri në 9L lt
 • Gatime të shpejta dhe të shijshme
 • Material inox dhe mekanizëm mbyllje i sigurisë së lartë
SKU: N/A Categories: , , ,

Description

 • Tenxhere presioni për gatime të shpejta
 • Ofron ushqime të shëndetshme duke ruajtur të gjitha vlerat ushqimore
 • Ziejnë ushqimet me avulin e tyre
 • Kapaciteti është nga 5L deri në 9 L
 • Materiali është inox ku trashësia e mureve të tenxheres shkon 0,6 mm
 • Trashësia e bazës fundore 4,30 mm
 • E pajisur me shiritin silikon për të ofruar siguri maximale në përdorim
 • Pesha e gjithë tenxheres është  1,95 kg.

Additional information

Kapaciteti

5L, 7L, 9L

Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470