Zierëse Vezësh

1,690 L

Jeni lodhur të zieni vezë në mënyrën e vjetër, dhe pastaj të prisni që të vendosni vezën tjetër?

Dhe pastaj tjetrën dhe kështu me rradhë?

Kjo është pajisja juaj, brënda pak momentesh, ju mund të keni të ziera në mënyrë përfekte deri në gjashtë kokërra vezë njëkohësisht.

Është fantastike, porosite tani, mund tju vijë që sot.

Categories: , Tags: ,

Description

Zierëse vezësh me ngjyrë të bardhë

  • Me fuqi 300W, material shumë cilësor dhe plastike
  • Mund të zieni 6 vezë njëkohësisht në një kohë nga 5-8 minuta
  • Në pjesën e poshtme, ka mbajtësen e ujit, e cila mundëson dhe zierjen e vezëve
  • I vogël dhe i lehtë në përdorim
  • E lehtë për tu larë
  • Kapak transparent
  • Nuk zë shumë hapësirë  në ambientin tuaj
  • E disponueshme  në ngjyrë të verdhë dhe blu 
  • Gatim në fortësinë e dëshiruar të vezës
Porosisni tani, dhe do te perfitoni ulje fantastike +355 68 40 85 470